Середа 17 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Визначені чемпіони області 2015 року з шахів серед юнаків та дівчат

10.09.2015

З 25 по 30 серпня 2015 року в м. Херсоні у турнірних залах Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок Херсонської міської ради відбулися фінальні змагання чемпіонату Херсонської області з шахів серед юнаків і дівчат до 12, 14, 16, 18 років, у яких взяли участь 65 шахістів з міст Херсона, Каховки, Нової Каховки, Голої Пристані та Цюрупинського району.

У спортсменів до 12 років призові місця розподілилися так:
- серед юнаків на першому місці Іванов Данило (м.Херсон), другим став Момо Вільям (м.Херсон), третім - Макаров Олег (м.Херсон);
- серед дівчат чемпіонкою стала Лищенко Поліна (м.Нова Каховка), друге місце посіла Павлова Мар’яна (м.Херсон), третє - Григорчук Катерина (м.Херсон).

У спортсменів до 14 років:
- серед юнаків перше місце виборов Башликов Микита (м.Херсон), другим став Борисенко Ілля (м.Херсон), третім - Одарченко Єгор (м.Херсон);
- серед дівчат перемогла Меліневська Христина (м.Херсон), друге місце посіла Солодухіна Анна (м.Херсон), третє - Дерій Юлія (м.Херсон).

У спортсменів до 16 років:
- серед юнаків чемпіоном став Сорока Кирило (м.Херсон), другим був Богданов Захар (м.Херсон), третім - Меланіч Геннадій (м.Херсон);
- серед дівчат перемогла Архипова Тетяна (м.Херсон), другою стала Тишковець Віолета (м.Каховка).

У спортсменів до 18 років:
- серед юнаків перемогу здобув Ігнатьєв Олексій (м.Херсон), другим став Богданов Ігнат (м.Херсон), третім - Мороз Владислав (м.Херсон);
- серед дівчат чемпіонкою виявилась Реут Софія (м.Херсон), друге місце виборола Богатова Сандра (м.Херсон), третє - Ралко Євгенія (м.Каховка).

За результатами змагань буде сформовано склад збірної команди області для участі у всеукраїнських змаганнях.