UKR
Понеділок 29 Травня 2023 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВІТАЄМО З 90-РІЧНИМ ЮВІЛЕЄМ ТКАЧЕНКА ФЕДОРА ФЕДОРОВИЧА!


27.02.2017

22 лютого 2017 року відзначив своє 90-річчя інвалід Другої Світової війни Ткаченко Федір Федорович.
Начальник управління праці та соціального захисту населення Скрипніченко А.В. від імені міського голови та виконавчого комітету міської ради тепло привітав ювіляра, вручив квіти і подарунок та побажав міцного здоров’я та довгих років життя.
Федір Федорович народився 22 лютого 1927 року у с. Агаймани, Іванівського району, Херсонської області.
У1944 році його призвали до лав Червоної Армії. Супроводжуючи ешелон до лінії фронту, потрапив під ворожий артобстріл та отримав поранення. Далі навчання у полковій школі, потім в училищі. Школу зв’язку закінчив на Соловках, після чого був направлений на Північний флот, на флагманський корабель «Архангельск». Далі Федор Федорович продовжив військову службу у Мелітополі, де служив в автобатальйоні до 1954 року. Після скорочення в запас працював інженером в автогосподарстві, потім очолив Петровську автобазу в Донецьку, взявши участь у спорудженні перших в країні панельних житлових будинків. В Івано-Франківську працював заступником керуючого облавтотрестом, потім директором Закарпатського обласного автоуправління.
Коли переїхав жити у Каховку то став перейматися болями и турботами ветеранів війни та праці.
Дякуємо Федоре Федоровичу за Вашу активну життєву позицію, за позитивний вплив на виховання молодого покоління, для якого Ви стали прикладом мужності, патріотизму та справжньої самовідданості!
Зичимо Вам міцного здоров’я, довголіття, родинного затишку та мирного неба!

Міський голова А.А.Дяченко

 

Фото: