Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ВІТАЄМО ОРГАНІЗАЦІЮ З 10-річним ЮВІЛЕЄМ

11.09.2015

Сьогодні виповнилося 10 років первинній організації Ради ветеранів. Її керівник, Валентина Сергіївна Юрасова, вже багато років поспіль об’єднує представників організації, створюючи атмосферу доброзичливості та взаєморозуміння в її лавах. То ж 11 вересня МПК "Меліоратор" гостинно відчинив свої двері для членів організації, їх гостей та друзів, усіх каховчан, які прийшли привітати організацію з ювілеєм.
На свято до ювілярів завітав міський голова Олександр Карасевич, який вручив подарунок - цифровий фотоаппарат, який стане у нагоді під час проведення організацією різних заходів. Теплі слова прозвучали від першого заступника міського голови Павла Пуляєва, голови пенсійного фонду Ніни Палиги, депутата Каховської міської ради Павла Філіпчука, директора ЗОШ № 4 Галини Гондаревої та інших. А колектив МПК "Меліоратор" вразив присутніх яскравим концертом. Ольга Гавриленко, Катерина Малецька, Кирил Доценко та інщі солісти подарували ветеранам їх улюблені пісні. Для присутніх заспівав ветеранський хор "Каховські зорі", який вдячні слухачі своїми оплесками ще довго не відпускали зі сцени, а хор ветеранської організації ж/м Свєтлово дебютував на цьому концерті.