П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ВІТАЄМО ПРИКОРДОННИКІВ

28.05.2014

Служба прикордонників дуже небезпечна, але й дуже почесна. Це свято служить підняттю бойового духу солдат, що виконують свій обов'язок перед народом, Батьківщиною і державою, особливо в цей неспокійний час.

Урочисті збори з нагоди Дня прикордонника відбулися у Каховці 28 травня о 12:00 на Алеї слави.

Привітати прикордонників прийшли представники виконавчого комітету міської та районної державної адміністрації і духовні особи.

Вітаючи прикордонників зі святом, міський голова Олександр Карасевич зазначив, що на Державну прикордонну службу, зокрема на її Південне регіональне управління, покладено важливі завдання у справі захисту національних інтересів України на державному кордоні, забезпечення його недоторканності та охорони суверенних прав нашої країни.

Перший заступник міського голови Павло Пуляєв згадав про прикордонників, які в роки ІІ Світової війни захищали західні кордони нашої держави та побажав усім прикордонникам міцного здоров`я, миру, злагоди і оптимізму.