UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Вітаємо дворовий футбол!


20.05.2014

    З нагоди відзначення в нашому місті 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні та Всеукраїнського дню футболу з 28 квітня по 10 травня 2014 року на майданчику зі штучним покриттям міського спорткомбінату «Олімпійський» відбувся традиційний міський дитячо-юнацький турнір з міні-футболу серед самодіяльних (дворових) команд. Турнір був організований відділом у справах молоді та спору Каховської міської ради та адміністрацією с/к «Олімпійський». Допомогу в проведенні змагань та призи всім учасникам надав Каховський міський комітет Комуністичної партії України (перший секретар – А.Ю.Мовчан).

    В турнірі взяли участь команди двох вікових категорій 2000-2001 р. н. та 2002-2003 р. н. і молодші (всього близько 60 учасників). Першість у кожній категорії розігрувалась за коловою системою. Захоплюючі поєдинки самодіяльних дитячих команд сприяли підвищенню майстерності юних футболістів, організації їх змістовного дозвілля та пропаганді здорового способу життя.
    За підсумками ігор у старшій віковій категорії перше місце здобула команда «Дніпро», до складу якої входили: Олександр Севастьянов, Микита Попенко, Анатолій Левків, Олександр Гарбар, Андрій Дідур, Дмитро Дрібноход, Вадим Спільний та представник команди – Дмитро Ратушний. На другому місці команда «Каховка» , на третьому – ЦСКА «Каховка».  Кращим бомбардиром у старшій віковій групі  став Вадим Спільний (Дніпро), кращим воротарем – Олександр Зуєв (Каховка), а кращим гравцем – Олександр Гарбар (Дніпро).
     В змаганнях команд молодшої вікової групи не знала собі рівних команда «Зоря» у такому складі: Євген Андрощук, Іван Пірожок, Максим Стасій, Дмитро Яровий, Данило Жужа, Михайло Трубніков, Едуард Стеблівський, Максим Бойко, Ілля Гусак, Дмитро Босий, Дмитро Момот та представник команди Сергій Клименко. На другому місці команда «Вимпел», на третьому місці – «Сантос». Кращий воротар турніру – Максим Бойко (Зоря), кращий бомбардир – Ілля Гусак (Зоря), а кращий гравець – Євген Андрощук (Зоря).
    Турнір сподобався всім юним футболістам та вболівальникам. На церемонії нагородження майбутніх «зірок» футболу привітали начальник міського відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков і перший секретар міського комітету Комуністичної партії України Андрій Мовчан, які нагородили команди та футболістів почесними дипломами і солодкими подарунками.
    Свого часу вуличний і дворовий футбол надав путівку до великого спорту багатьом визнаним у всьому світі майстрам шкіряного м’яча, то ж юні каховчане з нетерпінням чекають нових цікавих змагань!

В.Росошик,
інструктор з фізичної культури с/к «Олімпійський»,
головний суддя турніру.

 

Фото: