UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВиконком розглянув 35 питань


13.04.2016

12 квітня на засіданні виконкому було розглянуто 35 питань. Та спершу доповіли про виконання доручень міського голови, серед яких питання можливої оренди стадіону "Авангард" та вивіз сміття із соснового лісу. Говорили і про індивідуальне опалення. На думку міського голови Андрія Дяченка, такий підхід стимулюватиме городян до заощадження, а також сприятиме заміні старих вікон на металопластикові і утепленню стін квартир.
Одне з рішень стосувалося присвоєння звання почесних городян міста Олегу Ліфінцеву та Ігорю Максименку - каховчанам, які загинули в зоні АТО. Ініціатором проекту цього рішення стала ГО "Громадянська відповідальність".
Проголосували і питання видалення 33 аварійно небезпечних дерев та омолодження близько 300 дерев.
Розглянули цілий спектр питань, пов’язаних з неповнолітніми дітьми. Тут і питання опіки і піклування, і встановлення статусу дитини, і захист майнових прав дітей, і зміна прізвища. Також цього року табори відпочинку при загальноосвітніх закладах міста готові прийняти 600 дітей різних категорій. На дітей чекає цікаве дозвілля та екскурсії. Вартість харчування цього року буде збільшено до 22 грн в день на одну дитину.

Фото: