UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВиконком нового скликання зібрався на своє перше засідання


16.11.2016

14 листопада відбулося перше засідання виконкому нового скликання. Міський голова привітав присутніх з початком роботи, а також наголосив, що відтепер практики підписання рішень виконкому "у робочому порядку" не буде - якщо зʼявиться нагальна потреба, то скликатимуть позачергове засідання. Також Андрій Дяченко запропонував впровадити нову практику: розсилати усі необхідні матеріали на електронні адреси членів виконкому, щоб вони мали можливість знайомитись з ними заздалегідь і не лише на офіційному сайті територіальної громади міста, а паперовий варіант усіх проектів рішень чекатиме їх на самому засіданні.
Після цього розпочали розглядати питання. Начальник фінансового управління доповів про джерела місцевих податків і зборів, основним платником яких є 8 великих підприємств, а друге місце посідає податок на землю. Що стосується видаткової частини бюджету, то її "левову частку" займають соціальні виплати. Дуже довго розбирали Програму підтримки малого та середнього бізнесу. Але ж для того, щоб якісно її підготувати необхідна співпраця з радою підприємців, а вона фактично не працює з лютого місяця цього року. Зійшлися на необхідності доробити програму, внести "дорожню карту" для малого підприємництва, отримати консультації фахівців (в тому числі і ради підприємців, яку, як зазначив міський голова, буде найближчим часом переформатовано). Дізналися під час засідання і про те, що 1/3 реалізованої у Херсонській області продукції припадає на Каховку. Серед залучених іноземних інвестицій 35% по області - це також Каховка.
Говорили і про переваги системи ProZorro, електронну систему публічних закупівель, яка прийшла на зміну паперовим держтендерам. Так, зійшлися на тому, що барʼєром для товарів і послуг буде 50 тис.грн, а для виконання робіт - 100 тис.грн. Бурхливі обговорення викликало питання зелених насаджень та їх випилювання. Безперечно, спори між сусідами щодо доцільності видалити чи залишити дерево можуть тривати довго, проте є експертна комісія, яка визначає аварійність дерев, а також діє відповідно до правил благоустрою міста. Під питанням залишається і те, що не кожна організація, яка здійснює видалення дерев, прибирає за собою (гілки дерев по кілька місяців залишаються на місці, обрастаючи іншим сміттям), а іноді, навіть, руйнує (як це сталося по вул. Панкеєвська, де проломило дах приватного будинку та було обірвано лінію електромереж). Як пояснив перший заступник міського голови Олег Кожемʼякін, такі непорядні підрядники в Каховці більше не працюватимуть - з ними просто не укладатимуть договорів.
Про хід виконання програми з розвитку українського козацтва, яка, до речі, по всій Херсонській області є тільки у Каховці, розповів присутнім начальник відділу у справах молоді та спорту. На запитання присутніх членів виконкому він зазначив, що патріотична робота навчальних закладів є системним підходом. Також на цьому засіданні було прийнято проект програми "Стипендії Каховської міської ради для обдарованої молоді". Сподіваємось, що на сесії депутати також підтримають молодь.

Усі прийняті рішення можна побачити тут: http://kakhovka-rada.gov.ua/ua/documents/za_2016_rik_175

 

Фото: