Субота 27 Листопада 2021 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

Виконавчий комітет Каховської міської ради затвердив платні послуги центральної міської лікарні

22.11.2021

16 листопада 2021 року рішенням виконавчого комітету Каховської міської ради затверджено Перелік та вартість платних медичних послуг, які надаються Комунальним некомерційним підприємством «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради».
Серед таких послуг- комп’ютерна томографія, профільні послуги лікарів вузької спеціальності, лабораторні послуги, проведення деяких тестів та маніпуляцій, не призначених сімейним лікарем, рентгенографія та ін.
Платні медичні послуги надаються особам, котрі бажають отримати послуги відповідно до Переліку та вартості платних медичних послуг, за власним бажанням без відповідних медичних показів, або отримати медичні послуги поза переліком послуг Програми медичних гарантій.
З переліком та вартістю платних медичних послуг можна ознайомитися за посиланням https://cutt.ly/zTSSK8W , а також на стендах приміщення поліклініки Комунального некомерційного підприємства «Каховська центральна міська лікарня імені родини Панкеєвих Каховської міської ради».