UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

VIII літні спортивні ігри молоді Херсонщини 2016 з настільного тенісу.


16.03.2016

12-13 березня 2016 року в м. Херсоні відбулись змагання з настільного тенісу серед юніорів та юніорок (1997 року народження і молодше) в залік VIII літніх спортивних ігор молоді Херсонщини 2016 року. В змаганнях взяли участь 11 збірних команд міст і районів нашої області. Місто Каховку представляла збірна команда вихованців відділення тенісу настільного КЗ «ДЮСШ» під керівництвом тренера-викладача Бориса Чебукін: Анатолій Оглу, Микита Менисенко, Юлія Алєксєйчик та Олександра Соломчак.
У парному розряді серед юніорів каховська пара А.Оглу - М.Менисенко здобула «срібні» нагороди обласних молодіжних ігор, а у парному розряді серед юніорок Ю.Алєксєйчик та О.Соломчак посіли третє місце. У особистому розряді кращі результати серед наших спортсменів показали А.Оглу та Ю.Алєксєйчик, які зайняли четверте місце.
У загальнокомандному заліку серед збірних команд міст і районів команда м. Каховки посіла четверте місце з загальною сумою у 478 очок, а перемогу тут святкувала команда м. Нова Каховка (586 очок). На другому місці - збірна команда м. Херсона (548 очок), на третьому - Цюрупинського району (496 очок).

Фото: