Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

VІІІ літні юнацькі спортивні ігри Херсонщини 2015 року з футзалу

18.03.2015

12-13 березня 2015 року в місті Бериславі в спорткомплексі «Юність» Бериславської районної КДЮСШ ім. В.К.Сергеєва відбулися фінальні змагання з футзалу ІІ етапу VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2015 року серед збірних команд юнаків 1997/1999 років народження міст (обласного значення) і районів, у яких взяли участь 6 футзальних збірних.

На І етапі у зональних змаганнях узяли участь 14 збірних команди міст і районів області, що на 8 менше, ніж на минулорічній «молодіжці». Провела змагання обласна дитячо-юнацька футбольна ліга.

За положенням про змагання команди за допомогою жеребу були розділені на 2 групи по 3 команди, в яких вони зіграли між собою за коловою системою в одне коло (І раунд). У ІІ раунді команди, що посіли однакові місця в групах у стикових матчах розіграли між собою за системою усі командні місця.

Таким чином у результаті проведених змагань переможцями VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2015 року серед збірних команд юнаків 1997/1999 років народження міст і районів стала збірна міста Херсон (тренер Сергій Каштальян). На ІІ місці – збірна Бериславського району (тренери Віктор Бондаренко, Юрій Сорочинський), на ІІІ – збірна команда міста Каховка (тренер Віталій Лілик).

Переможцям і призерам були вручені пам’ятні призи (кубки), медалі та дипломи управління молоді та спорту облдержадміністрації.

В.А.Роль,

Голова обласної організації