П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

VIII літні юнацькі спортивні ігри Херсонщини 2015

22.05.2015

Футбол
4 - 15 травня 2015 року в місті Каховка на стадіонах «Олімпійський» та «Авангард» відбулися фінальні змагання з футболу VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор молоді Херсонщини 2015 року серед збірних команд юнаків 1997/1999 років народження міст обласного підпорядкування і районів області.
У цих змаганнях взяли участь 6 кращих, за підсумками зональних змагань, команд, більше 100 юнаків 1997/1999 років народження, а саме Високопільського, Голопристанського, Новотроїцького районів, міст Херсона, Каховки і Нової Каховки. Чотири збірні команди представляли також фізкультурно-спортивне товариство «Колос», а дві МОН.
Змагання відбулися у 2 раунди: І (груповий) раунд - змагання в двох групах за коловою системою (кожна з кожною) в одне коло, ІІ (нокаут) раунд - матчі «плей-офф» (результати змагань - додаються).
У підсумку проведених змагань чемпіоном VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор молоді Херсонщини 2015 року серед збірних команд юнаків 1997/1999 років народження міст обласного підпорядкування і районів області стала збірна міста Херсона (тренер Сергій Каштальян), сформована на базі вихованців Херсонської міської ДЮСШ №3.
Срібним призером стала збірна міста Нова Каховка (тренер Сергій Корольський), бронзовим - збірна Високопільського району (тренер Андрій Нартов).
Збірна команда м. Каховки (тренер Віталій Лілик), сформована на базі Каховського КЗ «ДЮСШ», завершила фінальний турнір на п’ятому місці.

Волейбол пляжний
З 16 по 17 травня 2015 року в м. Херсоні на майданчиках Гідропарку управлінням молоді та спорту обласної державної адміністрації проведені змагання з волейболу пляжного серед команд юнаків та дівчат за програмою VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2015 року.
У змаганнях взяли участь представники міст Херсона, Каховки, Нової Каховки, Голопристанського, Високопільського, Цюрупинського, Нововоронцовського та Каховського районів.
Серед юнаків перемогу здобула херсонська команда, другими стали волейболісти м. Каховки (Михайло Тур - Нікіта Коротаєв, тренер Валерій Зарецький), третіми - Голопристанського району.
Серед дівчат переможницями стали представниці Голопристанського району, другими були херсонки, третіми - спортсменки Цюрупинського району. Збірна команда м. Каховки (Вікторія Міхолап - Олена Фурлет, тренер Валерій Зарецький) розділила 5-6 місце зі збірною Високопільського району.

Легка атлетика
З 14 по 17 травня 2015 року в м. Херсоні на стадіоні «Кристал» відбулись VІІІ літні юнацькі спортивні ігри Херсонщини з легкої атлетики. У змаганнях взяли участь 360 спортсменів з 18 районів і міст області.
І командне місце посіла команда Цюрупинського району, ІІ місце - Скадовського району, ІІІ місце - Великолепетиського району. Збірна команда м. Каховки (тренер Олег Суббота) - на восьмому місці.