UKR
Неділя 22 Липня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

VIII літні юнацькі ігри Херсонщини з шашок та шахів


06.05.2015

23-24 квітня 2015 року в м. Херсоні в спеціалізованих залах Херсонської дитячо-юнацької спортивної школи з шахів і шашок Херсонської міської ради управлінням молоді та спорту обласної державної адміністрації проведені змагання з шахів та з шашок за програмою VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2015 року.
Участь у змаганнях з шахів взяли спортсмени з міст Херсона, Нової Каховки, Каховки, Голої Пристані та Високопільського, Цюрупинського і Бериславського районів; з шашок - з міст Херсона, Нової Каховки, Каховки, Голої Пристані, Високопільського та Бериславського районів.
У загальнокомандному заліку змагань з шахів перемогу здобула команда м. Херсона, друге місце посіла команда Цюрупинського району, третє - спортсмени м. Каховки (тренер-представник Артур Ралко).
У змаганнях з шашок переможцями також стала команда херсонських спортсменів. Друге місце вибороли представники Бериславського району, третьою стала команда шашкістів м. Каховки (тренер-представник Алла Ралко).
Переможці та призерки змагань були нагороджені кубками, медалями та дипломами управління молоді та спорту обласної державної адміністрації.