Четвер 14 Грудня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

VІІІ літні юнацькі спортивних ігри Херсонщини 2015 з футзалу

04.03.2015

26 - 27 лютого 2015 року в містах Берислав, Генічеськ, Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка, Скадовськ відбулися зональні змагання І етапу VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2015 року з футзалу серед збірних команд юнаків 1997/1999 років народження міст обласного підпорядкування і районів області.

У цих змаганнях взяли участь загалом 14 збірних команд (у минулому році на молодіжних іграх було рекордне для ігрових видів спорту число команд - 22). Кризові явища не обходять і головні обласні змагання року.

За підсумками проведених зональних змагань право участі у фінальних змагання ІІ етапу здобули збірні команди:

Бериславського району,

Новотроїцького району,

міста Херсона,

міста Каховка,

Каховського району,

Скадовського району.

Фінальні змагання VІІІ літніх юнацьких спортивних ігор Херсонщини 2015 року з футзалу серед збірних команд юнаків 1997/1999 років народження міст обласного підпорядкування і районів області відбудуться 12-13 березня в одному з міст, де проводилися зональні змагання.

В.А.Роль,

головний суддя,