Неділя 19 Листопада 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

Вихованці спортклубу «Акцент» успішно виступили на Чемпіонаті України з кікбоксингу

18.04.2017

В місті Бровари Київської обл. з 6 по 9 квітня 2017 відбувся Чемпіонат України з кікбоксингу серед ДЮСШ та спортивних клубів за версією WAKO. В змаганнях у різних розділах кікбоксингу загалом взяли участь 994 спортсмена з 21 області України. Це свідчить про велику популярність і масовість кікбоксингу WAKO в Україні.
Спортивний клуб «Акцент» (Нова Каховка, Каховка) представляла команда з 15 кікбоксерів. Під керівництвом тренерів Маломуж Юрія Миколайовича та Маломуж Олени Геннадіївни ці спортсмени в нелегких двобоях вибороли сім золотих, чотири срібних та п’ять бронзових нагород. Серед них: Барановський Олександр, Зуєв Андрій, Коваленко Прохор, Маломуж Дар’я, Маломуж Глєб, Смагіна Карина, Собко Іван, Субота Анастасія, Тиркало Дмитро, Хмельов Микола.
Вперше на Чемпіонаті України введена електронна система оцінювання поєдинків яка використовується на всіх змаганнях Світового та Європейського рівня, вона збільшує об’єктивність оцінювання боїв та дає змогу тренерам та глядачам бачити кількість балів на протязі всіх трьох раундів.
Вітаємо переможців та призерів змагань, бажаємо подальших успіхів та розвитку