UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВІДОМИЙ СПОРТСМЕН І НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ ДЕНИС СИЛАНТЬЄВ ВІДВІДАВ КАХОВКУ


28.03.2016

Денис Олегович Силантьєв відомий далеко за межами України - заслужений майстер спорту України, срібний призер Олімпійських ігор, чемпіон світу та Європи з плавання, а з 2014 року - Народний депутат України. 25 березня 2016 року відомий спортсмен і Народний депутат України відвідав Каховку, де зустрівся з місцевими спортсменами. Це вчителі фізичної культури, тренери різних спортивних секцій, представники громадських організацій спортивного спрямування, представники влади та громадськості міста. Зустріч пройшла у формі живого спілкування: задавали питання, ділилися проблемами та просили допомогти у їх вирішенні на законодавчому рівні. Після цього Денис Силантьєв разом з начальником відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктором Зубковим відвідав СК "Олімпійський".
Сам Денис Силантьєв поділився своїми враженнями на сторінці в соціальній мережі: "Зустрівся зі спортивною громадськістю міста Каховка і вислухав ключові проблеми галузі. Як не прикро визнавати, але спортивна сфера стрімко занепадає. І тільки завдяки ентузіастам-спортсменам, ентузіастам-тренерам спорт в Каховці (і не тільки) все ще існує.
Запевняю, кожна зі згаданих під час зустрічі проблем мною і моєю командою буде детально вивчена і запропоновані шляхи її вирішення".

© Фотографії Владислави Базилевич

 

Фото: