UKR
Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВідновлювані джерела енергії для домогосподарств


07.09.2020

Держенергоефективності за підтримки ЄС у рамках Проєкту ЄС Twinning проводить інформаційно-роз’яснювальну кампанію, присвячену перевагам відновлюваних джерел енергії у домогосподарствах, - "Чиста" енергія для Вашої родини".
Кожну родину цікавить, як менше платити за комунальні послуги, як стати енергонезалежним. Відповідь є - завдяки «чистим» джерелам енергії та енергоефективності.
Зокрема, приватні домогосподарства можуть встановити:
сонячні панелі або вітроелектростанції, щоб генерувати власну електроенергію;
теплові насоси або твердопаливні котли - для опалення;
геліоколектори - для нагріву води.
«Використовуючи відновлювані джерела енергії, родини можуть повністю забезпечити свої потреби в електроенергії, тепловій енергії та гарячій воді. Це надійне енергозабезпечення, незалежність від енергопостачальників і, звичайно, економія сімейного бюджету», - прокоментував т.в.о. Голови Держенергоефективності Костянтин Гура.
«І найголовніше: «зелена» енергія подарована природою. Вона екологічно чиста, відновлювана та дешевша в довгостроковій перспективі. При цьому, за останні 10 років вартість «чистих» технологій у світі значно скоротилася і продовжить зменшуватися», - наголосив заступник Голови Держенергоефективності Юрій Шафаренко.
Тож, дізнавайтеся про переваги відновлюваних джерел енергії - у відеоролику "Чиста" енергія для Вашої родини" (https://youtu.be/k2r79kEZmqg) та брошурах, розроблених спільно Держенергоефективності та Енергетичним регулятором «E-Control» (Австрія) у рамках Проекту ЄС Twinning у 2020 році.