Вівторок 23 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

ВІДКРИТТЯ СПОРТИВНОГО МАЙДАНЧИКА

26.07.2017

Вчора 25-ого липня в Каховці на вулиці Панкеєвська 122 пройшло офіційне відкриття спортивного майданчика. Якщо бути точним то це місто вже досить давно потребувало капітального ремонту, а зараз можна з упевненістю заявити про те, що міська влада не поскупилась та виділила протягом 2016-2017 років із міського бюджету, підкреслюю, міського бюджету, а не інших спонсорів чи волонтерів не багато не мало 379195 грн. Я вважаю що цей майданчик допоможе: А - зекономити кошти на тренажерному залі і Б - трохи зекономити ваші переживання стосовно того що бюджетні кошти йдуть тільки у гаманці депутатів, це не правда, іноді й до нас простих громадян щось доходить. Міський голова Андрій Дяченко урочисто перерізав стрічку і сказав кілька слів стосовно цього дійства. Також виступав один з ініціаторів відновлення спортивного майданчика на Панекєвській, 122, депутат міської ради Потоскуєв Олег. Мені як практиканту відділу у справах молоді та спорту пощастило бути ведучим цієї церемонії і побачити все на власні очі. Вже під кінець один з тренерів спортивного клубу "Крос-фіт" Іван Парфьонов провів майстер клас занять на новісіньких тренажерах. Хочу сказати, що без цікавих ситуацій не обійшлось. Одна бабуся ще попросила обов’язково, не забути, поставити душ та туалет недалеко від майданчика. Напевно вона розчарується... Все пройшло досить швидко, діти отримали морозиво, я вважаю що незадоволених, окрім бабусі звичайно, не залишилось. А ми й надалі будемо чекати на наступні зрушення з місця міської влади, та сподіватись на краще.

Таран Михайло, практикант відділу у справах молоді та спорту 2017 року