Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

Відкритий Всеукраїнський турнір з футболу серед команд юнаків 2012-2013 р.н. «Кубок міського голови»

17.05.2021

Протягом трьох днів — з 14 до 16 травня — у Каховці на с/к «Олімпійський» проходив відкритий Всеукраїнський турнір з футболу серед команд юнаків 2012-2013 р.н. «Кубок міського голови», приурочений до Міжнародного дня сім’ї.

Під час урочистого відкриття турніру, яке відбулося 14 травня, міський голова Віталій Немерець звернувся до юних футболістів з такими словами: «Вірю, що ваші імена будуть звучати поруч з іменами таких зірок футболу, як Пеле, Марадона, Роналду та наш Андрій Шевченко!». Секретар міської ради Ірина Гончарова побажала всім учасникам перемоги та цікавої гри. Депутат Каховської міської ради, член координаційної ради з питань розвитку фізичної культури і молоді Петро Комягін відзначив, що юнацький турнір такого рівня в Каховці проводиться вперше, а також висловив сподівання, що таке дійство стане традиційним для нашої громади.

На відкритті турніру пролунав Державний Гімн України у виконанні юної каховської зіроньки — Аліни Щадневої. Запальним танком привітав всіх учасників турніру колектив танцювального клубу «MIRIDANCE» (керівник — Христина Кудрицька).

У турнірі взяли участь 12 команд:

- ДЮСШ «Бердянськ» (м.Бердянськ, Запорізька обл.);

- ФК «Пальміра» (м.Одеса);

- ФК «Лідер» (ДЮСШ, м.Каховка);

- СК «Каховка» (ДЮСШ, м.Каховка);

- «Таврія» (м.Нова Каховка);

- «Стелс» (м.Херсон);

- ДЮСШ «Херсон» (м.Херсон);

- СДЮШОР «Миколаїв» (м.Миколаїв);

- «Stars» (м.Херсон);

- ФК «Арей» (м.Херсон);

- ФК «Авангард» (ДЮСШ м.Каховка);

- ФК «Гопри» (м.Гола Пристань).

Першість у турнірі розігрувалася за коловою системою в два етапи. На попередньому етапі команди було розподілено на 4 групи по 3 команди. У групах визначалися місця за коловою системою (в одне коло). На фінальному етапі команди, відповідно до зайнятих місць на попередньому етапі, розподілялися на 3 групи по 4 команди:

- «Золота ліга» – команди, які посіли перші місця на попередньому етапі;

- «Срібна ліга» – команди, які посіли другі місця на попередньому етапі;

- «Бронзова ліга» – команди, які посіли треті місця на попередньому етапі.

Змагання проводилися на двох футбольних полях скорочених розмірів. Одночасно у грі брали участь 5 польових гравців і воротар.

За підсумками турніру місця розподілилися наступним чином:

«Бронзова ліга»

1. ФК «Гопри» (м.Гола Пристань);

2. ФК «Лідер» (ДЮСШ, м.Каховка);

3. ДЮСШ «Бердянськ» (м.Бердянськ, Запорізька обл.);

4. «Stars» (м.Херсон).

«Срібна ліга»

1. ФК «Пальміра» (м.Одеса);

2. «Стелс» (м.Херсон);

3. СДЮШОР «Миколаїв» (м.Миколаїв);

4. ФК «Арей» (м.Херсон).

«Золота ліга»

1. СК «Каховка» (ДЮСШ, м.Каховка);

2. ДЮСШ «Херсон» (м.Херсон);

3. ФК «Авангард» (ДЮСШ, м.Каховка);

4. «Таврія» (м.Нова Каховка).

Отже, володарем «Кубку міського голови» стала команда СК «Каховка» (тренер — Леонід Щербина).

Оргкомітет турніру визначив кращих гравців у кожній команді:

- Лука Комаров («Стелс»);

- Андрій Лук’янченко (ФК «Гопри»);

- Артем Швець (ФК «Лідер»);

- Артур Лілик (ФК «Авангард»);

- Ілля Куцло (СК «Каховка»);

- Семен Козирєв (ФК «Пальміра»);

- Максим Моєсеєнко (СДЮШОР «Миколаїв»);

- Ярослав Філічкін (ФК «Арей»);

- Кирило Карась (ДЮСШ «Херсон»);

- Микита Малов («Таврія»);

- Олег Булатов («Stars»).

А також — кращих гравців за номінаціями:

«Кращий воротар» – Ілля Дуднік (СДЮШОР «Миколаїв»);

«Кращий захисник» – Гліб Мельніков («Таврія»);

«Кращий півзахисник» – Гліб Сінько (ФК «Авангард»);

«Кращий нападник» – Ілля Якушенко (ДЮСШ «Херсон»);

«Кращий гравець турніру» – Нікіта Рибалко (СК «Каховка»).

«Приз глядацьких симпатій» дістався гравцю ФК «Лідер» — Олександру Бруштелі.

Під час урочистої церемонії нагородження міський голова Віталій Немерець, секретар Каховської міської ради Ірина Гончарова та ініціатор проведення турніру, депутат Каховської міської ради — Петро Комягін вручили командам-призерам, командам-учасницям та кращим гравцям турніру — почесні дипломи, кубки, медалі відповідних ступенів, солодкі призи від організаторів та спонсорів турніру, а також футбольні м’ячі від Херсонської обласної асоціації футболу.

Турнір проводився за підтримки Каховського міського голови – Віталія Немерця.

Організатори змагань: відділ у справах молоді та спорту, управління культури і туризму, відділ міського господарства, надзвичайних ситуацій, обліку житла, управління освіти, дитячо-юнацька спортивна школа Каховської міської ради.

Партнери та спонсори турніру:

- Херсонська обласна асоціація футболу (керівник – Андрій Гордєєв);

- Мінеральна вода «Каховка» (керівник – Юрій Савчук);

- ТОВ «Каховське АТП 16506» (керівник – Андрій Прийма);

- КП «Комунальне транспортне підприємство» (керівник – Олександр Литвиненко);

- Благодійний фонд «Гармонія» (керівник – Олександр Липа);

- Справжня кава «CoffeeMAN» та кафе швидкого харчування «ГРЕЧКА» (керівник – Євген Антосюк);

- Приватне сільськогосподарське товариство «Діамант» (керівник – Сергій Дроздік);

- магазин «Світ взуття» - торгова марка «ЕССО» (керівник – Петро Комягін);

- МПК «Меліоратор» (керівник – Олена Степанова);

- ПСК «Каховський ринок» (керівник – Віталій Коваленко).

Інформаційні партнери: «Редакція газети «Каховська зоря», ТОВ «Таврійські вісті +» та незалежний каховський громадський відеопортал Каховка LIVE.