Понеділок 17 Грудня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

Відкритий турнір з Національного виду спорту України хортингу

23.11.2018

11 листопада 2018 року в місті Каховка пройшов відкритий турнір з Національного виду спорту України хортингу, серед дітей, юнаків, дівчат, присвячений 75 річниці визволення міста Каховка від нацистських загарбників. Змагання проводилися у таких розділах, як «двобій», «фул-контакт», «нокдаун». В турнірі взяли участь команди міст Каховка, Нова Каховка, Енергодар, смт. Велика Лепетиха та Каховського району. Організатори змагань Каховське відділення Херсонської обласної федерації хортингу за підтримки відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради. Учасники змагань продемонстрували досконале володіння прийомами самозахисту, міцний бойовий дух, та зайняли призові місця у своїх вікових та вагових категоріях. Тренера - викладачи Малашин Віталій та Малашина Юлія пишаються своїми вихованцями та бажають їм подальших блискучих перемог та досягнень!