UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВідкритий Чемпіонат Каховки з баскетболу 2018


27.04.2018

22 квітня 2018 року в спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради відбулись змагання відкритого Чемпіонату м. Каховки з баскетболу 2018 року серед чоловічих команд. Організатори турніру: відділ у справах молоді та спорту, відділ освіти (ДЮСШ Каховської міської ради), при підтримці баскетбольної громадськості міста та фінансовій підтримці ТОВ «Опентек».
За першість у змаганнях за коловою системою змагались команди м. Каховки, «Автоплаза» (м. Херсон) та «Автостан»-ДЮСК «Імпульс» (м. Нова Каховка). Вболівальники, які завітали цього весняного дня до спортивної зали, мали можливість спостерігати у виконанні команд безкомпромісний, технічний, яскравий баскетбол високої якості. Результати ігор:
«Автостан» (Н.Каховка) - «Автоплаза» (Херсон) - 36:47
Каховка - «Автоплаза» (Херсон) - 21:47
Каховка - «Автостан» (Н.Каховка) - 41:53
За підсумками змагань перемогу святкувала команда з обласного центру «Автоплаза», на другому місці - команда «Автостан»-ДЮСК «Імпульс» (Н.Каховка), на третьому - команда м. Каховки. Кращим гравцем чемпіонату став Олексій Щепкін («Автостан» (Н.Каховка).
Переможці та призери змагань, кращий гравець були нагороджені кубками, медалями та дипломами від організаторів, а також цінними винагородами від спонсора змагань - ТОВ «Опентек» - одного з найбільших в Україні виробників профільних віконних систем та комплектуючих до них.

Фото: