UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ НАЗУСТРІЧ ІНШИМ


19.12.2014

 День Святого Миколая — свято з особливим шармом. За легендою, Миколай був покровителем не тільки дітей, а й мандрівників. Та мало кому відомо, що в цьому святі прихована історія життя людини, яка жила у другій половині третього сторіччя. Він прославився своєю добротою, чуйністю і допомогою нужденним.

 Свято Миколая є одним з найулюбленіших свят наших дітей саме тому, що щедрим є воно на подарунки. Від Каховської міської ради з самого ранку отримали подарунки та солодощі 28 дітей, які опинились у складних життєвих обставинах.

За доброю традицією у приміщенні ЗОШ № 5 проведено концертно-розважальну програму для 70 дітей-сиріт та дітей-позбавлених батьківського піклування, якими опікуються їх близькі та рідні. А учні ЗОШ № 4 подарували цим діткам м’які іграшки.

Діти почули вітання від міського голови Олександра Карасевича, заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Віталія Чернявського, начальників відділу у справах дітей Олени Сушко та служби кримінальної міліції у справах дітей Каховського РВ УМВС в Херсонській області майора міліції Світлани Кобецької. У цей святковий день з опікунами було проведено щорічний семінар за участі фахівців міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управління праці та соціального захисту населення, Каховської дитячої поліклініки. Казкову феєрію для маленьких гостей підготували вихованці Каховського центру дитячої творчості разом з їх керівниками Ольгою Литвиненко, Ларисою Горбач та Іриною Крутько. А в кінці свята учасники та гості отримали солодощі.

Цього дня пройшло чудове свято і у дитячому будинку “Радість”, де учасниками вистави були всі вихованці. З вітаннями та подарунками до них звернувся міський голова Олександр Карасевич.

У свято Миколая Чудотворця завжди перемагає добро: кожна дитина (велика чи маленька) отримає свій довгоочікуваний подарунок. Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям.

 

 ©  Фотографії Владислави Базилевич

Фото: