Понеділок 23 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

“ВІДКРИЙ СВОЄ СЕРЦЕ”

27.05.2014

«Доброта для души то же, что здоровье для тела: она незаметна, когда владеешь ею, и она дает успех во всяком деле».
Л.Толстой

У наш складний неоднозначний час дуже важливо зберігати добро й толерантне ставлення одне до одного. Суспільство не має права морально й духовно деградувати, а навпаки, усі труднощі треба долати заради миру, добра і спокою країни, громади, кожної особистості.

Одним з пріоритетних напрямків діяльності міської громадської організації «ДіЛО» є налагодження стосунків між молоддю й людьми з обмеженими можливостями, виховання в молодого покоління почуття доброзичливості, поваги, толерантності до людей з особливими потребами. Лідерами організації було успішно реалізовано черговий благодійний проект «Відкрий своє серце!» у рамках конкурсу грантів Міжнародного благодійного фонду «Український жіночий фонд”. Члени МГО «ДіЛО», учні гімназії, учасники ансамблю «Барвограй» організували й провели ряд цікавих заходів, зокрема привітальну програму для членів Каховського товариства інвалідів «Надія», творчу майстерню за участю вихованців Каховського центру ранньої реабілітації дітей - інвалідів цікаві зустрічі з членами товариства інвалідів «Надія», молодіжний круглий стіл.

Завдяки друзям і партнерам МГО «ДіЛО» всі заплановані заходи в рамках проекту були здійснені, деякі з них вже стали гарною традицією і знайшли своє продовження в подальшій діяльності організації. Особлива подяка керівникам ПП Пінаєва Н.В., ФОП Степанян О.В., КП «Джерельце», ПП Зікранець О.С., студія «Фоточиз».

Тож, каховчани, не забувайте відкривати свої серця для благородної справи!