Субота 25 Червня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

ВІДЧУЙ СЕБЕ КАРТОГРАФОМ З GOOGLE MAPS

11.04.2016

8 квітня 2016 року у Каховці відбувся останній майстер-клас по Google-картографії в цьому сезоні, тим самим завершивши серію навчальних візитів, які робили експерти Фонду "Об’єднання" Юрій Антощук та Максим Ретивой по населеним пунктам Херсонської області. Протягом двох годин експерти розповіли про переваги та нюанси цього цікавого процесу.
16 учасників з Каховського міського виконкому, МНС та інших державних установ активно включилися в поліпшення онлайн карт рідного міста.
Завдяки активній позиції міського голови Андрія Дяченко, який запросив експертів провести заключний тренінг у місті, спільнота картографів Херсонської області поповнилося новими ініціативними членами з числа працівників місцевого самоврядування та небайдужих городян.

Фотографії Владислави Базилевич