Четвер 18 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

Відбувся 8 тур Чемпіонату Херсонської області з футболу

18.08.2016

Після перерви 13 серпня, матчами 8 туру, розпочалось друге коло Чемпіонату Херсонської області з футболу 2016 року серед аматорів. В Каховці на стадіоні «Олімпійський» місцева команда «Дніпро» приймала команду «Колос» з Чорнобаївки.
У першому колі «Дніпро» впевнено обіграв «Колос» в гостях з рахунком 2:0. Складалося враження, що аналогічний результат буде і в цей день. Вже до 15 хвилини матчу нападник каховчан Іван Тимофіїв оформив дубль і на електронному табло загорілися рахунок 2:0 на користь «Дніпра». Каховчане за підтримки своїх уболівальників впевнено контролювали хід гри в першому таймі, не даючи гостям жодного шансу на успіх. Лише раз «Дніпро» дозволив собі помилитися, коли на 30-й хвилині матчу гравець «Колоса» вискочив один на один з воротарем «Дніпра» і, перекинувши через нього м’яч, влучив у поперечину.
На початку другого тайму обидві команди обмінялися кількома небезпечними моментами, але до взяття воріт справа не дійшла. Надалі гра змістилася до центру поля і аж до 80-ї хвилини носила виключно силовий характер. На 82-й хвилині, після подачі кутового, півзахисник «Дніпра» Віктор Мазуренко, опинившись в потрібному місці і в потрібний час, встановлює кінцевий результат матчу - 3:0 на користь каховчан.
Команда «Дніпро» грала звітний матч у такому складі: А. Брагін, В. Глушков (А. Юхненко, 85 хв.), А. Полянко, Л. Щербина, Б. Пуляєв, О. Василенко (К. Кравцов, 46 хв.), А. Феденков , А. Дрьомін, В. Мазуренко (Б. Остапенко, 85 хв.), І. Тимофіїв, Д. Ратушний (Д. Загорулько, 73 хв.). Запасні гравці: В. Кобзєв, Е. Бойко, Н. Михальченко.
Перемога підопічних Юрія Окула дозволила їм впритул наблизитись до трійки лідерів турніру, відстаючи від найближчого суперника «Вікторії» з Бехтер на одне очко. Наступний матч команда «Дніпро» зіграє 20 серпня на виїзді проти лідера турніру - «Дружби» з Новомиколаївки.
Результати інших матчів: «Дружба» (Новомиколаївка) - «Ентузіаст» (Нововоронцовка) - 3:0 (голи: Ю. Лопін, 43, 61 з пенальті, А. Пашков, 83), «Колос» (Хлібодарівка) - «Вікторія» (Бехтери) - 2:1 (голи: Тяпко, 86, М’ясников, 90 - Середа, 19).
Хлібодаровци вийшли на друге місце з 15 очками, відтіснивши «Вікторію» на третє (13 очок). Але «Колос» є потенційним лідером, так як має гру в запасі з нововоронцовським «Ентузіастом».
P.S. Перед початком другого кола в числі учасників змагань відбулися зміни: вибув каховський «Авангард». Результати матчів за участю каховчан анульовані відповідно до Регламенту Чемпіонату.