Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

Відбулося перше засідання робочої групи з питань оптимізації мережі закладів освіти Каховської МТГ (26.04.2021)

28.04.2021

26 квітня за ініціативи управління освіти Каховської міської ради під головуванням заступниці міського голови Галини Гондаревої відбулося перше засідання робочої групи з питань оптимізації мережі закладів освіти Каховської міської територіальної громади.

В обговоренні важливого для громади питання взяли участь: спеціалісти управління освіти, керівники закладів освіти, депутати міської ради, старости Коробків, Малокаховки, Роздольного, Чорноморівки, представники батьківських комітетів шкіл.

Наразі в Каховській міській територіальній громаді дошкільною освітою охоплена 1631 дитина, а заклади загальної середньої освіти відвідують 4815 здобувачів освіти.

На порядок денний виносилися питання демографічної ситуації в громаді, фінансування закладів освіти, їх наповнюваність та якість освітніх послуг. Для дотримання законодавства в сфері освіти, а також для ефективного використання бюджетних коштів мережа закладів освіти потребує оптимізації. Фактична наповнюваність класів для нашої громади має становити 24 учні.

У ході зустрічі деякі члени робочої групи висловлювали свої побоювання з приводу подальшого повноцінного функціонування шкіл громади, однак головуючою акцент робився на тому, що має відбутися лише скорочення кількості деяких класів в межах одного освітнього закладу, а не ліквідація закладу загалом. Також учасники вносили свої пропозиції стосовно подальшого формування ефективної освітньої мережі громади.

На наступному засіданні буде проаналізовано пропозиції всіх закладів та сформовано дорожню карту розвитку освіти Каховської міської територіальної громади.