UKR
Вівторок 18 Червня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин


2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

“Від серця до серця” у свято усіх закоханих


14.02.2022

13 лютого, у переддень Свята усіх закоханих, відбулось кілька молодіжних та профілактичних акцій, а також благодійний ярмарок на підтримку Соні Циплухіної. Відділ у справах молоді та спорту разом з міським Центром соціальних служб, МГО "Драйв", молодіжними громадськими організаціями, активістами молодіжного руху громади, БФ "Лепта" та ХОБФ "Мангуст" зробили це свято сповненим приємних сюрпризів, цікавих подарунків, неочікуваних миттєвостей.
Під час проведення акцій на майданчиику біля центрального універмагу про кохання говорили музикою, піснями, а ще - добрими справами. Адже такий день - це ще одна можливість зробити когось щасливішим. Протягом акції запрошували до слова міського голову Віталія Немерця, директорку БФ "Лєпта" Світлану Бжезицьку, заступницю начальника відділу у справах молоді та спорту Владиславу Базилевич та представницю ІГ "ГУК" Софію Сошникову, директора міського центру соціальних служб Віктора Зубкова.
Сучасний День святого Валентина - романтичне свято кохання та щастя. Цього дня люди у багатьох країнах на різних континентах висловлюють свої почуття любові й прихильності друзям, коханим. Неперевершений ведучий Андрій Карєв протягом акції ділився з присутнімии цікавими традиціями святкування Дня Св. Валентина, що існують в інших країнах: ексцентричними, дивними та милими.
Прикрасили подію своїми вокальними номерами талановита та ніжна дівчина-весна, стипендиатка Каховської міської ради та режисерка Каховського міського культурно-методичного закладу Аліна Щаднєва та справжня окраса творчого небосхилу нашої громади, чарівна та неповторна Юлія Ващенко.
В рамках благодійної акції "Від серця до серця" на підтримку Соні Циплухіної цього дня вдаорся зібрати 10 605 грн. Організатори дякують усім добрим серцям, які відгукнулися на допомогу дівчинці та наблизили її шлях до одужання, ще раз довівши, що: разом зможемо - допоможемо!
Дорогі друзі! Закохані і кохані, ті, хто вже знайшов свою половинку, і ті, хто ще в пошуку, ми вітаємо вас із Днем закоханих! Святкуйте так, як підказує вам серце! Любов живе нашими посмішками та добрими справами, вона звучить мелодією душі, словом, подихом вітру. Любов - тема вічна. Не дивлячись на всі біди і негаразди, у світі панує любов. Щастя вам! Нехай завжди сяє у вашому житті зірка кохання. Не розлучайтеся з нею ні на мить, і кожну хвилину даруйте одне одному радість, надію і любов.

Фото: