П'ятниця 20 Жовтня 2017 року subscribe_imgПідписатися на новини

ВІД МУНІЦИПАЛЬНИХ ГРАНТІВ ДО МІЖНАРОДНИХ ПРОЕКТІВ

09.11.2015

07 листопада 2015 року на базі міськвиконкому за організаційної підтримки відділу у справах молоді та спорту пройшов семінар-тренінг "Від малих проектів до місцевої соціальної політики", який відбувся в рамках міських заходів до Всесвітнього дня молоді. В семінарі взяли участь активісти громадського руху міста. Метою тренінгу було ознайомити учасників з особливостями розробки проектних ідей та підготовки проектних пропозицій, а також допомогти засвоїти ці знання на практиці.
Міжнародний тренер Галина Гондарева зазначила, що досвід з написання соціальних проектів допоможе залучати фінансування від органів місцевого самоврядування, донорів, що присутні в Україні та міжнародних фондів. Під час семінару молодь найбільше цікавили проблеми активізації патріотичної роботи з дітьми; збереження історичного обличчя міста в будівлях та назвах вулиць, пропаганда історичної спадщини Каховки серед молоді; створення окремих місць для утримання безпритульних тварин. Не виключено, що деякі з цих проектів ми зможемо побачити на конкурсі молодіжних проектів та програм в грудні цього року. Нагадуємо, що здати проекти та супровідну документацію необхідно до 01 грудня 2015 року (вул. К.Маркса, 103, каб. 312), а отримати консультації з написання за телефонами: 4-13-53 та 4-33-36.