UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ВИБІР ПРОФЕСІЇ – ВИБІР МАЙБУТНЬОЇ ДОЛІ


27.02.2015

Майбутнє варто планувати, адже вибираючи майбутню професію ми обираємо долю. Для молодої людини цей вибір не завжди є простим, так як в юному віці складно об’єктивно оцінювати свої можливості та сприймати свої бажання і часто хлопці та дівчата стоять на роздоріжжі, не знаючи якій професії присвяти своє життя.

 З метою допомогти прийняти таке вагоме рішення, як вибір майбутньої професії спеціалістами Каховського міськрайонного центру зайнятості за сприянням Каховського міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для 4-х вихованців дитячого будинку інтернатного типу «Радість» була проведена профорієнтація.

Під час заходу з молодими людьми були проведенні відповідні тестування, після чого кожному була надана індивідуальна консультація, щодо професії, яка найкраще підходить враховуючи природні здібності, особисті якості та темперамент.

Крім того, вихованцям дитячого будинку була надана вичерпна інформація про професії, які користуються найбільшим попитом в даному регіоні та надані корисні поради щодо вибору навчального закладу.

Є впевненість, що вся інформація та поради, отриманні під час профорієнтації, стануть корисними для молодих людей під час вибору професії, яка буде приносити не лише матеріальне задоволення, а й моральне.