П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

VІ Відкритий міський спортивний фестиваль “Козацькі розваги”

16.10.2018

13 жовтня на базі с/к "Олімпійський" відбувся VІ Відкритий міський спортивний фестиваль "Козацькі розваги", присвячений Дню захисника України та Дню Українського козацтва. У фестивалі взяло участь 4 куреня, з них: три козацьких куренів Каховської паланки УДЮТ "Січ": "Мандрівник" (СЗОШ № 2), "Джура ("Чорний оксамит")" (ЗОШ № 4), "Скіф" (гімназія), а також ВПГ "Сокіл" (ЦДТ). Основні цілі фестивалю-змагання: - виявлення кращих спортсменів і команд громадських козацьких організацій; - пропаганда здорового способу життя, організація змістовного дозвілля громадян; - патріотичне виховання дітей, молоді та громадян міста. Фестиваль було розпочато з Державного Гімну України та поздоровлення головного судді фестивалю-змагань, начальника відділу у справах молоді та спорту Віктора Зубкова, отамана Херсонської (Кам’янсько - Олешківської) паланки Війська Запорозького низового Юрія Властова та писаря Каховського Козачого товариства, депутата міської ради Олександра Глущенка. Учасники змагались в різноманітних видах спорту (підняття гирі, перетягування канату, легкоатлетичній козацькій естафеті, розбірка та збірка автомата, стрільба з пневматичної зброї та лука, підтягування на перекладені і знані історії Українського козацтва. В загальному заліку перемогу святкувала команда ВПГ "Сокіл" (наставник В’ячеслав Пашинський), на ІІ місці - курінь "Скіф" (наставник Олена Дмитренко), на ІІІ місці - курінь "Мандрівник" (наставники: Тетяна Зубкова та Олег Гритчин). У вікторині з історії Українського козацтва призерами стали: "Скіф", "Мандрівник", "Джура ("Чорний оксамит")". Переможці та призери отримали Кубки, дипломи та спортивний інвентар від відділу у справах молоді та спорту, а переможці в індивідуальних видах - футболки від УДЮТ "Січ", які надав отаман "Січі" Борис Скребцов. Нагородження провели: Віктор Зубков, Юрій Властов та директор ДЮСШ Віктор Чухрай. Організатором фестивалю виступили: відділ у справах молоді та спорту, управління освіти, ДЮСШ, Каховське козаче товариство та Каховська паланка УДЮТ "Січ".