UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин“ВЕСНЯНИЙ ВАЛЬС” ВІД СТУДІЇ “ПРЕСТИЖ”


14.04.2014

  alt  Тільки-но подих теплого весняного вітру,  доторкнувся  перших зелених  листочків, а сонячні промені зігріли все довкола, вперше у нашому місті 12 квітня 2014 року відбувся творчий звіт студії спортивного бального танцю «Престиж» міського Палацу культури «Меліоратор», тому невипадково свою концертну програму вони назвали  «Весняний вальс».

    Чотири роки тому молоде подружжя – Ігор та Аліна Ольховські, організували студію спортивного бального танцю “Престиж”. Це стало приємною подією у культурно-мистецькому житті міста. Понад 60 дівчаток і хлопчиків віком від 5 до 16 років, почали освоювати ази спортивного бального танцю і саме свої досягнення та результати показали на творчому звіті колективу. Слід відзначити, що він був, граційним, вишуканим і вдалим.
    Креативно і сучасно оформлена сцена та фойє МПК “Меліоратор”, відеоролики участі у змаганнях та тренуваннях, незвичні прикраси та декорації разом переносили глядачів та гостей у неперевершений світ музики та краси. Вихованці студії подарували весняний, стильний, різнокольоровий букет концертних номерів, який склали з короля танцю - «Вальсу», чарівного «Фокстроту», «Ча-ча-ча», ритмічного “Квік-степу” під чаруючи звуки скрипки у виконанні Юрія Іванова та «Мікс-латини».
    Вихованці студії не новачки, географія  гастролей колективу різноманітна. Це міста України: Херсон, Миколаїв, Мелітополь, Запоріжжя, Керч, Гурзуф, Бердянськ, Кіровоград. Учасники студії неодноразові переможці та призери багатьох конкурсів, фестивалів та турнірів Регіонального та Всеукраїнського рівнів, серед яких : відкритий Всеукраїнський турнір “Злата Кап” в м. Миколаєві; “Перлина моря” в м. Одесі; “Осінній калейдоскоп” в м. Бердянську та “Морська феєрія” в м. Гурзуф.
    Для молодшої групи студії «Престиж» відбулося подвійне свято – творчий звіт колективу  та прем’єра танцю «Все ли можно сосчитать».
Таким неординарним свято стало завдяки цікавим професійним гостям.   Каховчан та гостей вітали колективи з Миколаєва - студія спортивного бального танцю «Престиж» (керівник Денис Юрковський), дитяча студія народного циганського ансамблю «Бахтале» (керівник Вікторія Дегтяренко).
Гучними оплесками зустрічали глядачі гостей з Києва вихованців  клубу спортивного танцю «Шанс» - Тропшу Вадима та Нерознікову Даніеллу, а також майстрів спорту Міжнародного класу, неодноразових переможців престижних Міжнародних конкурсів, Чемпіонів світу по латино-американській програмі, учасників самого престижного Всесвітнього турніру “Блекпул Денс Фестиваль - 2013” Боднар Максима та Внучкову Єлизавету. Окрасою свята стали також виступи солістів: Олександра Гребінюка, Ганни Богінської, Ольги Гавриленко, Тетяни Димченко та Юрія Іванова.
     Глядачі, а ними були батьки учасників та каховчани, оплесками проводжали кожен виступ маленьких вихованців. Фейєричне, сонячне, чарівне свято відбулося. Зі сцени гостей та учасників свята вітали Олександр Петрович Карасевич та представник батьківського комітету студії Лана Сергіївна Шапошнікова. Всі учасники творчого звіту отримали пам’ятні подарунки, а глядачі - задоволення, приємні емоції та позитив.
    Краса врятує світ – цей вислів, сьогодні, як ніколи дуже доречний і влучний. Це підтвердили вихованці та керівники студії спортивного бального танцю «Престиж».   

Фото: