UKR
Неділя 29 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВЕСНА ПОЧИНАЄТЬСЯ З КНИГИ


21.03.2016

18 березня 2016 року - день тріумфу весни і пізнання! Саме в цей день у міській універсальній бібліотеці відділу культури Каховської міської ради відбувся ІІ міський етап конкурсу «Велика книга читацьких рекордів Херсонщини» - 2016.
16 учнів - конкурсантів з загальноосвітніх закладів міста, презентували улюблені твори сучасних українських авторів. У цьому році в конкурсі не брали участь учні 8-х класів, але напруженість змагання не стала меншою, і кожен з учнів 6 -7 класів прагнув довести, що саме він гідний називатися "найкращим читачем міста". Виступи учасників оцінювало журі у складі: методиста міського відділу освіти Кушнір Л.П., керівника художнього МПК «Меліоратор» Сєрової Т.І., завідувача міської універсальної бібліотеки Євтушенко Н.Є., старшого бібліотекаря міської універсальної бібліотеки Марченко Л.Г. Конкурсантів прийшли підтримати учні ЗОШ № 4, троє неймовірно милих братів, - Данило, Дмитро і Михайло Наумчики, які потішили всіх веселими гуморесками Павла Глазового про читання та навчання. На такій приємній ноті і розпочалася конкурсна програма. Під час свого міні-виступу, кожен учасник розкрив власне бачення улюбленої книги, свій артистизм, оригінальність, креативність. Всі учасники були неповторними і творчими. Але виступи деяких з них особливо вразили своєю яскравістю і неординарністю. Хоменко Ярослав - учень 7 класу СЗОШ № 2, з інноваційною оригінальністю змалював нам свого нео - Шевченка, який напевно буде жити вічно, якщо кожного разу його образ оновлюється і вписується в контекст нового часу, а відтак не старіє. Вдалі слова, музичний супровід та нестандартна форма подачі інформації зробили виступ Ярослава справді незабутнім.
Також усіх вразив виступ учня 6-А класу ЗОШ № 4 - Пільщикова Владислава, який викликав у всіх присутніх приємне здивування своєю акторською грою та знаннями. Його постановка визнана однією з кращих і Владислав став лауреатом конкурсу. Але ми впевнені, що наступний рік стане для нього переможним!
Дуже вразив виступ Слюсар Богдани, учениці 7-А класу ЗОШ № 3, яка виступила в ролі головної героїні книги О. Єсаулова «Чорні археологи». Після запеклої творчої битви, переможці все ж були визначені. Ними стали : учень 6-А класу ЗОШ № 4 - Супрун Тимофій та учениця 7 класу НВК «Каховська гімназія» - Волощук Ангеліна. Тимофій презентував І книгу часової саги Наталії Щерби - «Часодії. Часовий ключ». Його стислий, але змістовний виступ з ліричним відступом, був гідною презентацією цієї суперсучасної книги. Волощук Ангеліна презентувала Книгу Дари Корній «Зворотній бік темряви» інноваційно - у вигляді інтерв’ю з письменницею. Вона була дуже переконлива у ролі журналістки і ставила глибокі і цікаві запитання, отримуючи на них не менш оригінальні відповіді.
Лауреати конкурсу отримали подарунки та дипломи. Привітати учасників та переможців конкурсу прийшли секретар Каховської міської ради - Дроздік Лілія Сергіївна та депутат Каховської міської ради - Філіпчук Павло Ігорович, які подарували переможцям сучасні українські видання і побажали їм натхнення і нових перемог. Тепер переможці будуть активно готуватися, щоб гідно представити наше місто на обласному етапі. Нам залишається ж побажати їм творчої наснаги і впевненості в собі.

 

Фото: