UKR
Середа 18 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВЕСНА ІЗ КНИГОЮ: ДІЗНАВАЙСЯ НОВЕ ТА СПРОБУЙ СЕБЕ В ЯКОСТІ ПИСЬМЕННИКА


28.03.2016

Птахи - вісники весни і їх повернення з теплих країв свідчить, що весна повернулася остаточно. 25 березня на Станції юних натуралістів пройшло свято птахів, на якому була присутня бібліотекар дитячого відділу міської універсальної бібліотеки. Діти закликали весну, вітали птахів, співали веснянки, грали в еко-вікторини та ігри. Міська універсальна бібліотека презентувала на святі літературно-орнітологічну виставку «Ці дивовижні птахи», на якій були представлені книги, журнали, путівники по пташиному світу. Адже саме книжки містять найдивовижніші факти про пташину екосистему і чим більше читаєш, тим більше знаєш і розумієш наших пернатих друзів. Ця чудова співпраця допомагає розвивати знання та популяризувати тематичні дитячі видання. Підтримуй екосистему, піклуйся про птахів! Нехай весна буде в серці кожного з нас!

В той же час на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки триває II Відкритий дитячий літературний конкурс «ФантФест». П’ять членів журі прочитали майже півсотні творів, що надійшли на конкурс з різних куточків України: Одещини та Полтавщини, з Харкова, Винниці та Тернополя, Київщини і Донеччини та, звісно, з Херсонщини. 17 кращих (на думку журі) робіт вже виставлено на сайті Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. Серед них і твір учениці Каховської ЗОШ № 3 Щербанюк Діани «Сон», якій вкрай необхідна ваша підтримка. Тож запрошуємо до голосування - воно триватиме до 6 квітня. За результатами буде вручено "Приз читацьких симпатій". Урочиста церемонія нагородження відбудеться 7 квітня у ХОБД ім. Дніпрової Чайки. Почесний гість та член журі зі Львову Мирослава Заморська (Дара Корній) презентуватиме свою нову цікаву книгу "Петрусь химородник", яку можна буде придбати та взяти автограф у письменниці - лауреата престижної премії "Коронація слова" та володаря багатьох інших літературних відзнак та нагород. Підтримаємо нашу талановиту каховчанку!

http://www.library.kherson.ua/lw/2016/03/%D1%84%D0%B0%D0%BD%D1%82%D1%84%D0%B5%D1%81%D1%82-2016-%D0%BA%D1%96%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%B4%D0%BB%D1%8F-%D0%B3%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D1%83%D0%B2%D0%B0%D0%BD%D0%BD%D1%8F/

Фото: