UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

Велопробіг до 30-річчя Чорнобильської трагедії


27.04.2016

Напередодні тридцятої річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС в м. Каховці відбувся велопробіг, метою якого було вшанування пам’яті жертв Чорнобильської трагедії та популяризація здорового способу життя. Ініціатором заходу став відомий у нашому місті тренер з велоспорту Пенізов Павло Ілліч. Велопробіг відбувся за сприяння ГО "Солідарна Україна" та організаційній підтримці відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради.
Більше 60 велосипедистів з Каховки, Нової Каховки, Херсона проїхали вулицями міста та до монументу "Легендарна тачанка", а завершили свою 25-кілометрову дистанцію на міській набережній, біля пам’ятного знаку постраждалим від Чорнобильської трагедії, де вшанували пам’ять «чорнобильців» покладанням квітів та "хвилиною мовчання".
Організатори заходу висловлюють щиру подяку Каховському відділу поліції ГУНП в Херсонській області, громадському формуванню з охорони громадського порядку «Щит» та Каховській станції екстреної (швидкої) медичної допомоги за високий професіоналізм та надану допомогу під час супроводу учасників велопробігу.

Фото: