UKR
Понеділок 24 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ВЕЛИКЕ ВЕСНЯНЕ ПРИБИРАННЯ РОЗПОЧАТО


14.03.2016

Не дивлячись на прохолодну погоду, на дворі вже весна. А отже час приводити до ладу рідне місто. Працівниками КП "Комунальне транспортне підприємство" розпочалися та продовжуються роботи по прибиранню міста після зимового періоду. Підходять до завершення роботи з санітарної обрізки зелених насаджень і наведення порядку по Чаплинському шосе на ділянці від вул. Козацької до вул. Південної. Працівниками КП «Комунальне транспортне підприємство» проведена велика робота, результатом якої є подяки мешканців міста.
Не залишаються байдужими до цього процесу і мешканці міста. За ініціативою депутата Каховської міської ради Сергія Яременко на набережній міста у суботу (12 березня) активними городянами було висаджено 35 ялинок, 20 горобин та 15 саджанців церциса. Гроші на саджанці здавали самі каховчани.
В результаті висадки у парку з’явилось багато молодих і дуже пухнастих ялинок. А висаджені горобини і церцис, який чудово квітне рожевим, будуть додавати алеї колориту. Багато учасників акції висловлювались за те, щоб зробити такі акції щорічною традицією.


Фотографії Олександра Глущенка та Олександра Зайцева

 

 

Фото: