Четвер 28 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

«Велике будівництво» у Каховській лікарні

03.08.2020

У КНП «Каховська ЦРЛ Каховської районної ради» і в рамках Національного проєкту «Велике будівництво» проводиться реконструкція приймального відділення екстреної медичної допомоги. Під час робочого візиту на Херсонщину Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов оглянув хід реконструкції.
Більш детально:
✔️ Загальна вартість проєкту - 7,5 млн.грн.
✔️ Площу приймального відділення збільшать - з наявних 451 кв.м. до 541 кв.м.
✔️ Лікарня отримає нове медичне обладнання - рентгенодіагностичне, УЗД, монітори пацієнта тощо.
✔️ Роботи планується завершити до 25 жовтня.
"Сьогодні у нас з діловим візитом був Міністр розвитку громад і територій Олексій Чернишов і голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв. Показали всі наші напрацювання, КТ, нове обладнання, розпочатий ремонт приймального відділення, цифри, графіки, показники. Дуже мотивують такі зустрічі, людське ставлення. А яке розуміння деталей і нюансів! Дуже приємно, що є люди, які цінують роботу галузі, бачать реальні зміни і рух", - прокоментувала подію на своїй сторінці директорка КНП «Каховська ЦРЛ Каховської районної ради»
Олена Мазур.