UKR
Вівторок 17 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВАЖЛИВІ ПИТАННЯ ВИНЕСЕНО НА “КРУГЛИЙ СТІЛ”


21.04.2015

4 квітня у приміщенні міськвиконкому пройшло засідання молодіжного "круглого столу" до Дня Перемоги. Цього дня присутні обговорили підготовку щодо відзначення 70-річчя Перемоги над фашизмом та багато різнопланових питань, які турбують молодь міста. У роботі "круглого столу" взяв участь перший заступник міського голови Павло Пуляєв.
Про діяльність Каховського центру надання адміністративних послуг розповів присутнім начальник центру надання адміністративних послуг Олександр Зайцев.
Про молодіжні та спортивні заходи до 70-річчя Перемоги доповіли начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков та його заступник Сергій Кашулін. Також озвучили свої заходи до цього свята і представники громадських організацій та відділу організаційно-кадрової роботи, інформаційної політики та взаємодії з громадськістю.
Про новообрану Громадську раду при виконавчому комітеті Каховської міської ради доповіла Владислава Базилевич, секретар Громадської ради.
Про реалізацію в Каховці проекту "Молодіжний захід "Лісова школа безпеки" в рамках проекту "Локальні НГО для розвитку громади" розповіли Микола Огданець, голова правління ГО "Споживач", та керівник проекту Олександр Мулік.
Своїми здобутками в рамках реалізації в Каховці проекту ММГО "ДіЛО" "Дочки-матусі. Репродуктивне здоров’я дівчат-підлітків" в рамках міського конкурсу проектів міських молодіжних громадських організацій на 2015 рік поділились з присутніми керівник проекту, член ММГО "ДіЛО" Євгенія Окул та член правління Світлана Зібіньова.
Наталія Волкова презентувала ДНЗ "Каховський професійний ліцей сфери послуг". А діяльність Благодійного фонду "Лепта" у напрямку роботи з внутрішньо переміщеними особами та про поточні плани фонду презентувала директор Каховського міського БФ "Лепта" Світлана Бжезицька.
Про участь в Національному семінарі з питань молодіжної політики (з особливим акцентом на питанні розвитку мережі молодіжних центрів в Україні) доповів Віктор Зубков.

 

 

Фото: