UKR
Середа 26 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

ВАЛЕРІЙ ЗАРЕЦЬКИЙ - ЗАСЛУЖЕНИЙ ТРЕНЕР УКРАЇНИ


26.08.2014

altКаховка пишається своїми вихованцями дитячо-юнацької спортивної школи - Заслужений майстер спорту Чемпіонка Європи та світу з шахів, міжнародний гросмейстер ЖУКОВА НАТАЛІЯ, Чемпіон Європи, боксер-професіонал у суперваговій категорії ВІРЧІС ВОЛОДИМИР, майстер спорту міжнародного класу зі стрибків з жердиною, учасник ХХVІІІ Олімпійських ігор в Афінах та ХХІХ Олімпійських ігор в Пекіні КОРЧМІД ОЛЕКСАНДР та багато інших.

 

І ось нове спортивне досягнення. Національна збірна команда України з баскетболу на Чемпіонаті Європи, який проходив рік тому в Словенії, посіла почесне шосте місце, а в складі збірної команди грав вихованець Каховської ДЮСШ, учень Каховської ЗОШ № 3 ПУСТОВИЙ АРТЕМ, якого в 2007 році було передано в баскетбольну команду майстрів «Хімік» (м. Южний). А знайшов та тренував Артема – майбутню зірку з баскетболу, в період з 2005 по 2007 рік, тренер-викладач з баскетболу Каховської ДЮСШ, ЗАРЕЦЬКИЙ ВАЛЕРІЙ СПИРИДОНОВИЧ – людина високої чоловічої порядності, майстер своєї справи, який за 23 роки тренерсько-викладацької роботи в спортивній школі, підготував цілу плеяду класних спортсменів-баскетболістів, які неодноразово ставали чемпіонами та призерами обласних і учасниками всеукраїнських змагань. Не випадково, за вагомі спортивні досягнення та багаторічну плідну педагогічну працю по вихованню юних спортсменів, спортивною громадою міста у 2013 році Валерія Спиридоновича Зарецького було віднесено до алеї спортивної слави міста - «Спортивна гордість Каховки», що розташована на території міського спорткомбінату «Олімпійський».

Відповідно до Єдиної спортивної класифікації України всі тренери, які були причетні до підготовки спортсменів національної збірної команди України з баскетболу, були представлені до присвоєння високого спортивного звання - «Заслужений тренер України». І ось, наказом Міністерства молоді та спорту України від 05 червня 2014 року № 1811 тренеру Каховської ДЮСШ ЗАРЕЦЬКОМУ ВАЛЕРІЮ СПИРИДОНОВИЧУ було присвоєно спортивне звання «Заслужений тренер України», як першому тренеру гравця збірної України з баскетболу Артема Пустового.

За всю історію Каховської ДЮСШ – це другий тренер, який був удостоєний такого почесного звання, першим Заслуженим тренером України в Каховці був, нині покійний, тренер з шахів ВОЙНАРЕВИЧ ВАЛЕРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ, який був першим тренером Жукової Наталії.

Адміністрація, тренерсько-викладацький склад Каховської ДЮСШ, відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради та вся спортивна громадськість міста Каховки щиро вітає з почесним спортивним званням ЗАРЕЦЬКОГО ВАЛЕРІЯ СПИРИДОНОВИЧА, бажає йому доброго здоров’я на довгі роки, невгасимої енергії і щирих друзів, вдячних учнів і послідовників, наснаги та творчості, а його вихованцю Артему Пустовому – успіхів у складі баскетбольної збірної України на чемпіонаті світу 2014 року, який незабаром стартує в Іспанії.

 

Віктор Чухрай,

Директор Каховського КЗ «ДЮСШ»