Вівторок 21 Травня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади

архів новин

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

В Україні розпочалася вакцинація від гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

03.03.2021

Розпорядженням керівника робіт з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня повʼязаної із поширенням коронавірусної хвороби COVID - 19 від 24 лютого 2021 року № 11 затверджено перелік надавачів медичних послуг, визначених для забезпечення вакцинації від гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, яка здійснюється медичними командами з вакцинації, до складу яких входять співробітники надавача медичних послуг і які функціонують як мобільні команди, або команди що безпосередньо працюють в пунктах щеплень.
В межах Каховської територіальної громади зареєструватися та отримати щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 можна в наступних медичних закладах:
1. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 1 м.Каховка комунального некомерційного підприємства "Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради";
2. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини № 2 м.Каховка комунального некомерційного підприємства "Каховський міський центр первинної медико-санітарної допомоги Каховської міської ради".
Усі щеплення є добровільними й безоплатними.

З усіма закладами, в яких можна отримати щеплення від гострої респіраторної хвороби COVID - 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, можна ознайомитись у додатку.