Середа 17 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

В Каховці змагалися паралімпійці.

19.09.2019

16 вересня 2019 року в Каховці на території Каховського геріатричного пансіонату відбулись міські комплексні змагання серед осіб з інвалідністю, присвячені Дню фізичної культури та спорту, Олімпійському тижню та Дню міста. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту та при підтримці адміністрації Каховського геріатричного пансіонату. Спортсмени-паралімпійці змагалися в двох видах: фігурне водіння на інвалідних візках та теніс настільний.
За підсумками змагань перше місце у фігурному водінні на візках посів Алексєєнко Олексій, друге місце - Радюк Андрій, третє - Самойленко Микола.
В настільному тенісу перемогу здобула Подаляко Валентина, друге місце посів Чекмазов Андрій, третє - Смашнов Кирило. Переможці та призери нагороджені грамотами та медалями від організаторів.