UKR
П'ятниця 09 Грудня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новин



В КАХОВЦІ ЗМАГАЛИСЯ ДОПРИЗОВНИКИ


19.04.2018

10 квітня 2018 року на стадіоні «Олімпійський» відбулась Спартакіада допризовної молоді серед збірних команд загальноосвітніх шкіл м. Каховка, присвячена пам’яті воїна-інтернаціоналіста Юрія Михайлюка та пам’яті каховчан, які загинули в зоні АТО на Сході України. організатори: відділ у справах молоді та спорту, відділ освіти Каховської міської ради, Каховське міське товариство воїнів-інтернаціоналістів.
Результати змагань в окремих видах Спартакіади:
- метання гранати Ф-1 на дальність:
I місце - Кучма Даніїл (ЗОШ № 3) - 45,3 м
II місце - Лукін Павло (НВК) - 44,1 м
III місце - Крючков Денис (СЗОШ № 2) - 44 м
- підтягування на високій перекладині:
I місце - Панчук Денис (ЗОШ № 3) - 20 р.
II місце - Шевченко Олександр (ЗОШ № 3) -18 р
II місце - Гуреєв Олексій(ЗОШ №4)-18 р.
III місце - Тищенко Данило (НВК) -17 р.
- біг на 100 м:
I місц е- Крючков Денис (СЗОШ № 2) - 11,9 с
II місце - Максименко Іван (ЗОШ № 1) - 12,7 с
III місце - Варава Ярослав (ЗОШ № 1) - 12,9 с
- біг на 3000 м
I місце - Камлик Олексій (ЗОШ № 3) - 12 хв 36 с
II місце - Малахов Артем (СЗОШ № 2) - 13 хв 01 с
III місце - Максименко Іван (ЗОШ № 1) - 13 хв 02с
III місце - Панчук Денис (ЗОШ № 3) -13 хв 02 с

В особистому заліку Спартакіади з багатоборства кращими стали:
I місце - Крючков Денис (СЗОШ № 2)
II місце - Панчук Денис (ЗОШ № 3)
III місце - Камлик Олексій (ЗОШ № 3)

У загальнокомандному заліку призерами стали:
I місце - ЗОШ № 3 (Камлик Олексій, Кучма Даніїл, Шевченко Олександр, Андрієнко Ілля, Панчук Денис)
II місце - ЗОШ №1 (Молчанов Роман, Максименко Іван, Недождій Костянтин, Плехун Ярослав, Варава Ярослав)
III місце - СЗОШ № 2 (Крючков Денис, Стрельцов Максим, Нечипоренко Олексій, Саломахин Максим, Малахов Артем).
Переможці та призери спартакіади були нагороджені кубком, медалями та дипломами від відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради

13 квітня 2018 року на стадіоні «Олімпійський» була проведена обласна Спартакіада допризовної молоді 2018. В змаганнях взяли участь збірні команди: м. Каховка, м. Гола Пристань, м. Нова Каховка, Каховського, Нижньосірогозького, Новотроїцького, Горностаївського, Скадовського, Великолепетиського, Бериславського районів, Високопільської ОТГ та Чаплинської ОТГ. Головний суддя змагань - старший тренер-викладач з легкої атлетики Херсонського вищого училища фізичної культури Сергеєв С.О.
Результати обласної Спартакіади в особистому заліку з окремих виді:
- метання гранати Ф1 на дальність:
I місце - Ходзевич Іван (Новотроїцький район) - 57,0 м
II місце - Гуменюк Ростислав (Великолепетиський район) - 53,0 м
III місце - Макар Володимир (Бериславський район) - 50,0 м
- підтягування на високій перекладині:
I місце - Касумов Аміт (Горностаївський район) - 24 р
II місце - Демчук Євген (м.Нова Каховка) - 23 р
II місце - Панчук Денис (м. Каховка) - 23 р
III місце - Лобадін Максим (Новотроїцький район) - 22 р
- біг на 100 м:
I місце - Крючков Денис (м. Каховка) - 11,60 с
II місце - Давидов Данило ( м. Нова Каховка) - 11,80 с
III місце - Глущенко Владислав (Нижньосірогозький район) - 11,95 с
- біг на 3000 м:
I місце - Гуменюк Ростислав (Великолепетиський район) - 10,39 хв
II місце - Гарбуз Дмитро (Високопільська ОТГ) - 11,11 хв
III місце - Літвінов Максим (м. Нова Каховка) - 11,13 хв
Особистий залік з багатоборства:
I місце - Давидов Данило (м. Нова Каховка)
II місце - Демчук Євген (м. Нова Каховка)
III місце - Гуменюк Ростислав (Великолепетиський район)
Загальнокомандний залік серед міст та районів:
I місце - м. Нова Каховка
II місце - м. Каховка
III місце - Великолепетиський район

 

Фото: