П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці відбувся ветеранський турнір з міні-футболу

15.12.2021

11 грудня 2021 року на каховському с/к «Олімпійський» відбувся відкритий турнір Каховської МТГ з міні-футболу серед ветеранів (60+), присвячений Всесвітньому дню футболу. В змаганнях, організованих відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, взяли участь чотири команди: «Каховка», «Статор» (Н.Каховка), «Тарпан» (Н.Сірогози) та «Надія» (Іванівський район). Турнір проходив з дотриманням відповідних санітарних норм та протиепідемічних заходів.
Першість у турнірі команди-учасниці розігрували за кубковою системою. Жеребкуванням були визначені півфінальні пари. У першому півфіналі ветерани «Тарпана» здолали новокаховський «Статор», а у другому півфіналі господарі турніру зазнали мінімальної поразки від іванівської «Надії».
Гра за третє місце між каховчанами та новокаховчанами завершилась результативною нічиєю 4:4, а у серії післяматчевих пенальті доля посміхнулася футболістам новокаховського «Статора».
Основний час безкомпромісного фінального поєдинку між «Тарпаном» та «Надією» також не виявив переможця - 0:0. Отже, знов «футбольна лотерея», в якій переможцем вийшов «Тарпан» (Н.Сірогози). «Надія» з Іванівського району - на другому місці.
Під час урочистої церемонії нагородження футболістів-ветеранів привітав каховський міський голова Віталій Немерець та нагородив призерів турніру почесними кубками та грамотами від організаторів.