Субота 20 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

В Каховці відбувся шаховий турнір.

07.07.2020

27-29 червня 2020 року на базі шахового клубу МПК «Меліоратор» відбувся міський шаховий турнір, присвячений Дню Конституції України та Дню молоді. В турнірі, організованому Федерацією шахів м. Каховки спільно з міським відділом у справах молоді та спорту, а також при підтримці відділу культури і адміністрації МПК «Меліоратор», взяли участь 20 шахістів різного віку з Каховки та Н.Каховки .
Першість в турнірі розігрувалась за швейцарською системою з 9 турів та контролем часу 20 хв. до кінця партії кожному з учасників. Жеребкування кожного туру відбувалось з урахуванням регіонального рейтингу. За підсумками змагань переможцем став кандидат у майстри спорту Артур Ралко (8,5 очок з 9). На другому місці - кандидат у майстри спорту Дмитро Кузьоминський (7,5 очок). Третє та четверте місця поділили Євгенія Ралко та Поліна Бабій, які набрали по 6 очок. Кращі результати серед ветеранів показали каховчане Олег Пільщіков, Всеволод Рябошапка та новокаховчанин Володимир Гула. Добру гру продемонстрував новачок турніру з Н.Каховки Дмитро Криштопа, який з 5 очками посів сьоме місце. Призери турніру були відзначені грамотами та медалями від організаторів.