П'ятниця 29 Березня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці відбувся розіграш Кубку Ліги з футзалу

11.02.2019

10 лютого 2019 року в спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради відбувся розіграш Кубку Ліги з футзалу 2019 року. В турнірі, організованому відділом у справах молоді та спорту спільно з Каховською міською федерацією футболу та при підтримці управління освіти і адміністрації ДЮСШ, взяли участь чотири кращі команди за підсумками регулярного Чемпіонату (Першості) м. Каховки з футзалу 2018/2019 серед команд Першої ліги: «Олімпієць» (Каховка), «Сіріус» (Каховка), «Інтер» (Каховка) та «Вулкан» (Каховка).
У першому півфіналі краща команда регулярної першості «Олімпієць» перемогла з рахунком 4:1 команду «Вулкан». У другому півфіналі між срібним призером першості «Сіріусом» та бронзовим призером «Інтером» боротьба була більш напружена, а мінімальну перемогу з рахунком 3:2 святкували футболісти «Інтера».
У «втішному» матчі за третє місце «Вулкан» мінімально здолав «Сіріус» з рахунком 2:1, а у фінальному матчі команда ветеранів каховського футболу «Олімпієць» не залишила шансів більш молодшим суперникам з «Інтеру» - 3:1 (у переможців відзначились Олександр Комарницький (двічі) та Юрій Окул, у переможених - Сергій Коваленко) - та вперше стала володарем Кубку Ліги м. Каховки з футзалу.
Від імені організаторів учасників змагань привітав начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков та нагородив переможців почесним Кубком та дипломом.