Вівторок 16 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці відбувся Перший Відкритий турнір з міні-футболу, пам’яті Олега Ліфінцева

12.08.2019

За ініціативою ГО "Учасники АТО "СКІФ" 11 серпня в Каховці, на спортивній площадці ЗОШ № 5 відбувся Перший Відкритий турнір з міні-футболу, пам’яті Олега Ліфінцева. В турнірі взяло участь 6 команд: "РЕМ", "ОПЕНТЕК", "57 ОМПБр", "Рятувальник", "Скіф", "Скіф 2". Мета та завдання: вшанування пам’яті каховчан - учасників АТО на Сході України, підтримка активістів спортивного життя міста, пропаганда здорового способу життя серед мешканців міста та організація змістовного дозвілля громадян. У відкритті та у підведені підсумків турніру взяли участь: міський голова Андрій Дяченко, батьки Олега Ліфінцева - Василь Володимирович та Лариса Борисівна, голова ГО "Учасники АТО "СКІФ" Андрій Кудрич, начальник відділу у справах молоді та спорту Віктор Зубков. Головний суддя змагань - заступник начальник відділу у справах молоді та спорту Сергій Кашулін. Всі команди жеребом були поділені на дві групи, в яких зіграли за коловою системою, а потім в стикових матчах визначились остаточні місця: за 5-6 місця "Скіф" - "Скіф 2" 4:1, за 3-4 місця "РЕМ" - "57 ОМПБр" (6:2), а у фіналі "ОПЕНТЕК" виграв з рахунком 3:2 у "Рятувальника" і отримав Кубок за перемогу. По завершенню турніру всіх учасників пригощали смачною юшкою. Організаторами турніру виступили: ГО "Учасники АТО "СКІФ" і відділ у справах молоді та спорту, при організаційній підтримці адміністрації ЗОШ № 5.