UKR
П'ятниця 21 Вересня 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

В Каховці відбувся етап Чемпіонату України з баскетболу 3х3 (стрітболу).


26.08.2016

З нагоди відзначення 25-ї річниці незалежності України 24 серпня в Каховці на центральній площі біля РБК відбулись змагання відкритої Першості міста з баскетболу 3х3 (стрітболу), які також були відбірковим етапом Чемпіонату України з баскетболу 3х3 2016 року.
Змагання проходили під егідою Федерації баскетболу України та при підтримці Каховської міської ради і міського голови Андрія Дяченка. Організатори змагань: Федерація баскетболу Херсонської області, відділи міської ради у справах молоді та спорту, освіти, культури та Комунальний заклад «ДЮСШ», КП «КТП».
Головним спонсором змагань виступив Д.Е.Репілевський. Технічну підтримку в організації турніру надало ТОВ «Тройка» (мінеральна вода «Каховка»).
У змаганнях взяли участь 9 команд з Миколаєва, Нової Каховки та Каховки. Першість розігрувалась у два етапи - попередній (ігри у двох підгрупах за коловою системою) та фінальний (півфінальні поєдинки, гра за ІІІ місце та фінал). За підсумками попереднього етапу до фінальної сітки розіграшу вийшли дійсно сильніші команди: «Пацики» (Миколаїв), «Нова Каховка», «Paine & Gaine» (Каховка) та «Втрачені» (Каховка). В результаті видовищних та безкомпромісних півфінальних та фінальних ігор переможцем відкритої першості м. Каховки та володарем путівки до фіналу Чемпіонату України з баскетболу 3х3 стала команда «Нова Каховка» (Олексій Щепкін, Андрій Щепкін, Віктор Дорошенко та Артем Аверін). Друге місце здобула команда «Paine & Gaine» (Каховка), а третє - команда «Пацики» (Миколаїв). Кращим гравцем першості було визнано Андрія Щепкіна («Нова Каховка»).
Переможці та призери змагання були нагороджені кубки, грамотами, медалі та цінними призами від організаторів та спонсора.
В рамках турніру також були проведені конкурси на краще виконання три очкових кидків та на кращий дальній кидок. В цих видах перемогли Віктор Мальцев з Миколаєва та Владислав Михайленко з Каховки. Вони були відзначені призами від Федерації баскетболу України та обласної Федерації баскетболу.

Фото: