Середа 21 Листопада 2018 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці відбувся баскетбольний турнір серед юнацьких команд.

08.11.2018

З нагоди відзначення 75-ї річниці визволення Каховки від нацистських загарбників 2 листопада 2018 року в спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради відбувся відкритий міський турнір з баскетболу серед юнаків (2002 року народження та молодші). Організатори змагань: відділ у справах молоді та спорту, управління освіти та ДЮСШ Каховської міської ради.
За підсумками турніру переможцем стала команда юнаків з м. Херсона (тренер Бондаренко О.М.), яка у фіналі здолала господарів змагань - команду каховської ДЮСШ (тренери Зарецький В.С. та Михайленко В.В.). У грі за бронзові нагороди команда Нововоронцовської ДЮСШ (тренер Широкий А.С.) перемогла юнаків з Нової Каховки (тренер Філатов В.В.).
Переможці та призери турніру були нагороджені кубками, медалями та солодкими призами від організаторів.