UKR
П'ятниця 28 Лютого 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт територіальної громади міста
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

В Каховці відбулися розіграші Суперкубку та Кубку Ліги з футзалу.


16.02.2018

 

11 лютого 2018 року в спортивній залі ДЮСШ Каховської міської ради відбулись традиційні міські змагання з футзалу, які завершують сезон: Суперкубок Каховки з футзалу ім. Олександра Гатила та Кубок Ліги з футзалу 2018.

Першими на паркет майданчику вийшли учасники розіграшу Кубку Ліги з футзалу – чотири кращі команди за підсумками регулярної Першості м. Каховки з футзалу сезону 2017/2018 серед команд Першої ліги: каховські команди «Олімпієць», «Екліпс», «Вулкан» та «Факел». Команди-учасники розігрували головний приз за «кубковою» системою. Результати матчів:

- ½ фіналу: «Олімпієць» - «Факел» - 2:2 (по пен. – 2:1)

«Екліпс» - «Вулкан» - 1:0

- матч за ІІІ місце: «Факел» - «Вулкан» - 4:3

- ФІНАЛ: «Олімпієць» - «Екліпс» - 4:4 (по пен. – 1:3)

Отже володарем Кубку Ліги м. Каховки з футзалу 2018 року, другий рік поспіль, стала каховська команда «Екліпс» (Каховка) у складі: Євген Михальченко, Олександр Чопік, Денис Качур, Олександр Пізик, Андрій Обратенко, Артур Сметанін, Артем Савченко, Андрій Хоменко, Данило Масюткін. За підсумками турніру кращим гравцем було визнано Олександра Чопіка («Екліпс»), кращим воротарем – Артура Сметаніна («Екліпс»), а кращим бомбардиром (4 забитих м’ячі) став Дмитро Маміч («Факел»).

 

В турнірі за Суперкубок м. Каховки з футзалу ім. Олександра Гатила 2018 року, присвяченому пам’яті воїнів-інтернаціоналістів Каховщини, зійшлись кращі команди за підсумками ХІІ відкритого Чемпіонату м. Каховки з футзалу 2017/2018 серед команд Вищої ліги: «ЕККО» (Каховка), «Старт» (Каховка), «Котельщик» (Каховка) та «Спартак» (Каховка) (останні дві команди замінили срібного та бронзового призерів регулярного чемпіонату – команди «Вінстайл» (Каховка) та «Голландець» (Н.Каховка) - які відмовились від участі у турнірі). Суперкубок також розіграли за «кубковою» системою.

Результати матчів:

  • ½ фіналу: «ЕККО» - «Спартак» - 8:3

«Старт» - «Котельщик» - 7:6

- матч за ІІІ місце: «Спартак» - «Котельщик» - 3:6

- ФІНАЛ: «ЕККО» - «Старт» - 2:3.

Таким чином, володарем Суперкубку м. Каховки з футзалу ім. О.Гатила 2018 року стала команда «Старт» (Каховка), яка виступала у такому складі: Андрій Декомба, Кирило Кравцов, Олег Василенко, Іван Тимофіїв, Сергій Кузовін, Борис Пуляєв, Марк Мостіпан та представник команди Вячеслав Ковтун. Оргкомітетом турніру були визнані кращі гравці:

  • кращий воротар – Андрій Декомба («Старт»);

  • кращий бомбардир (4 забитих мячі) – Андрій Полянко («ЕККО»);

- кращий гравець – Борис Остапенко («Котельщик»).

Під час церемонії нагородження учасників змагань привітали начальник відділу у справах молоді та спорту Каховської міської ради Віктор Зубков, а також почесні гості турніру – представники Каховського міського товариства воїнів-інтернаціоналістів на чолі з головою організації - Наталією Скін. Вони вручили заслужені і почесні нагороди переможцям.

Фото: