архів новин

2024 2022 2021 2020 2019 2018 2017 2016 2015 2014 1970

В Каховці відбулись змагання з шашок серед паралімпійців

06.11.2020

5 листопада 2020 року в приміщенні КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись міські змагання з шашок-64 серед осіб з інвалідністю. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, та при організаційній підтримці адміністрації пансіонату.
В турнірі взяли участь десять спортсменів-паралімпійців. За результатами змагань перше місце серед чоловіків виборов Таберко Микола, друге місце - у Наумкіна Олександра, третє місце здобу Кульбікаєв Олександр.
У заліку серед жінок перемогу здобула Вехова Лариса, друге місце посіла Подаляко Валентина, третє - Галацан Оксана.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками від організаторів.