П'ятниця 04 Грудня 2020 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці відбулись змагання з шашок серед паралімпійців

06.11.2020

5 листопада 2020 року в приміщенні КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» відбулись міські змагання з шашок-64 серед осіб з інвалідністю. Змагання були організовані Каховською філією регіонального центру «Інваспорт» спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, та при організаційній підтримці адміністрації пансіонату.
В турнірі взяли участь десять спортсменів-паралімпійців. За результатами змагань перше місце серед чоловіків виборов Таберко Микола, друге місце - у Наумкіна Олександра, третє місце здобу Кульбікаєв Олександр.
У заліку серед жінок перемогу здобула Вехова Лариса, друге місце посіла Подаляко Валентина, третє - Галацан Оксана.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами, медалями та кубками від організаторів.

За інформацією Каховського «Інваспорту»