UKR
Вівторок 24 Травня 2022 року subscribe_imgПідписатися на новини
kaxobka
Офіційний сайт Каховської міської територіальної громади
Версія сайту для людей з вадами слуху та зору

архів новинВ Каховці відбулись змагання з шашок-64


30.11.2018

24-25 листопада 2018 року в приміщенні МПК «Меліоратор» відбулись змагання з шашок-64 відкритого розіграшу Кубку Каховської міської шашкової федерації 2018 року. Організаторами шашкового турніру виступали Каховська міська шашкова федерація спільно з відділом у справах молоді та спорту Каховської міської ради, та при організаційній підтримці відділу культури (адміністрації МПК «Меліоратор»). В змаганнях взяли участь 24 учасника різного віку з Каховки, Н.Каховки, Каховського, Іванівського та Бериславського районів.
Першість в турнірі розігрувалась за швейцарською системою. За підсумками змагань перемогу у загальному заліку святкувала представниця Нової Каховки Альбіна Терещенко. На другому місці - Валерій Мальцев з Каховки, на третьому - каховчанин Володимир Дем’янюк.
У заліку серед жінок кращий результат показала каховчанки Світлана Малецька, на другому місці - Ольга Мелехина (Малокаховка), на третьому - Олена Малецька (Каховка). Серед ветеранів переміг Анатолій Горбач (Н.Каховка), другий - Василь Райляну (Бериславський р-н), третій - Григорій Штанько (Іванівський р-н). У заліку серед юнаків та дівчат кращими були Денис Здольник, Єва Тишковець та Ганна Малецька.
Переможці та призери з кожній категорії нагороджені дипломами та медалями від організаторів.

28-29 листопада 2018 року на базі Каховського геріатричного пансіонату відбулись змагання з шашок-64 серед паралімпійців (осіб з інвалідністю), присвячені Міжнародному дню інвалідів. Організатори змагань - Каховська філія регіонального центру «Інваспорт» та відділ у справах молоді та спорту Каховської міської ради, при підтримці адміністрації геріатричного пансіонату.
За підсумками змагань перше місце серед жінок посіла Вехова Лариса, друге місце - Подаляко Валентина, третє місце - Скрипаль Ксенія. У чоловіків переміг Таберко Микола, друге місце посів Кульбікаєв Олександр, третє - Подаляко Андрій.
Переможці та призери змагань нагороджені почесними кубками, грамотами та медалями від організаторів.

 

Фото: