П'ятниця 19 Квітня 2024 року subscribe_imgПідписатися на новини

В Каховці відбулись змагання паралімпійців

06.07.2021

Напередодні відзначення Дня Конституції України та Дня молоді в Каховці відбулись змагання Спартакіада Каховської ТГ серед осіб з інвалідністю. Спартакіада була організована Каховською філією «Інваспорт» спільно з відділом молоді та спорту Каховської міської ради та при підтримці адміністрації закладів, на базі яких відбувались змагання.
У перший день Спартакіади на території КЗ ХОР «Каховський геріатричний пансіонат» паралімпійці визначали кращих з фігурного водіння на візках. За результатами змагань перше місце посів Андрій Ложка, друге місце - Володимир Зелінський, третє - Валерій Кушнір.
На другий день на стадіоні «Олімпійський» відбулись змагання зі стрільби з луку. Переможцем змагань став Олександр Сичов, на другому місці - Петро Кравченко, третє місце виборов Валерій Дрочов.
Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями від організаторів.